pon wt śr czw pt sob nie
1
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Paź 1@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Basen 14:00
Basen @ Grupa Czerwona
Paź 1@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie dla Grupy Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 14:00 – 14:45  
2
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona
Paź 2@10:30 – 13:30
Taniec towarzyski @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek o godz:. Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00
Religia Katolicka 12:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Paź 2@12:00 – 15:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 15:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Religia Prawosławna 12:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Paź 2@12:00 – 13:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.  
3
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 3@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Niebieska
Paź 3@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Niebieskiej odbywają się w każdą środę w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Paź 3@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
4
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Paź 4@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska
Paź 4@14:00 – 15:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Niebieskiej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00  
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Czerwona
Paź 4@14:00 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Czerwonej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00 i 15:00 – 16:00 Grupa Czerwona jest dzielona po połowie. Część dzieci zajęcia rozpoczyna o 14:00 druga połowa zaczyna od 15:00.  
Piłka nożna 15:00
Piłka nożna @ Grupa Pomarańczowa
Paź 4@15:00 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Pomarańczowa | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Pomarańczowej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 15:00 – 16:00  
5
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 5@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Pomarańczowa
Paź 5@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Pomarańczowa | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Pomarańczowej odbywają się w każdy piątek w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Paź 5@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
6
7
8
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Paź 8@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Basen 14:00
Basen @ Grupa Czerwona
Paź 8@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie dla Grupy Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 14:00 – 14:45  
9
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona
Paź 9@10:30 – 13:30
Taniec towarzyski @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek o godz:. Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00
Religia Katolicka 12:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Paź 9@12:00 – 15:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 15:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Religia Prawosławna 12:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Paź 9@12:00 – 13:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.  
10
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 10@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Niebieska
Paź 10@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Niebieskiej odbywają się w każdą środę w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Paź 10@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
11
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Paź 11@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska
Paź 11@14:00 – 15:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Niebieskiej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00  
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Czerwona
Paź 11@14:00 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Czerwonej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00 i 15:00 – 16:00 Grupa Czerwona jest dzielona po połowie. Część dzieci zajęcia rozpoczyna o 14:00 druga połowa zaczyna od 15:00.  
Piłka nożna 15:00
Piłka nożna @ Grupa Pomarańczowa
Paź 11@15:00 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Pomarańczowa | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Pomarańczowej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 15:00 – 16:00  
12
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 12@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Pomarańczowa
Paź 12@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Pomarańczowa | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Pomarańczowej odbywają się w każdy piątek w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Paź 12@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
13
14
15
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Paź 15@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Basen 14:00
Basen @ Grupa Czerwona
Paź 15@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie dla Grupy Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 14:00 – 14:45  
16
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona
Paź 16@10:30 – 13:30
Taniec towarzyski @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek o godz:. Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00
Religia Katolicka 12:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Paź 16@12:00 – 15:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 15:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Religia Prawosławna 12:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Paź 16@12:00 – 13:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.  
17
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 17@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Niebieska
Paź 17@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Niebieskiej odbywają się w każdą środę w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Paź 17@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
18
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Paź 18@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Galeria Sleńdzińskich 13:00
Galeria Sleńdzińskich @ Grupa Czerwona
Paź 18@13:00 – 14:00
Galeria Sleńdzińskich @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Dnia 18 października o godz. 13.00 Grupa Czerwona udaje się do Galerii Sleńdzińskich.
Konsultacje logopedyczne 14:00
Konsultacje logopedyczne @ Wszystkie Grupy
Paź 18@14:00 – 17:00
Konsultacje logopedyczne @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zapraszamy wszystkich Rodziców naszych przedszkolaków na konsultacje logopedyczne wspólnie z dzieckiem. Terminy spotkań: 18.10.2018 r. (czwartek) 14:00 – 17:00 Zajęcia prowadzi pani Jolanta Borowska logopeda z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 2 w Białymstoku.
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska
Paź 18@14:00 – 15:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Niebieskiej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00  
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Czerwona
Paź 18@14:00 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Czerwonej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00 i 15:00 – 16:00 Grupa Czerwona jest dzielona po połowie. Część dzieci zajęcia rozpoczyna o 14:00 druga połowa zaczyna od 15:00.  
Piłka nożna 15:00
Piłka nożna @ Grupa Pomarańczowa
Paź 18@15:00 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Pomarańczowa | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Pomarańczowej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 15:00 – 16:00  
19
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 19@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Pomarańczowa
Paź 19@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Pomarańczowa | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Pomarańczowej odbywają się w każdy piątek w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Paź 19@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
20
21
22
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Paź 22@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Basen 14:00
Basen @ Grupa Czerwona
Paź 22@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie dla Grupy Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 14:00 – 14:45  
23
Teatr „Fraszka” – „Jak przechytrzyć wilka” 09:00
Teatr „Fraszka” – „Jak przechytrzyć wilka” @ Wszystkie Grupy
Paź 23@09:00 – 10:00
Teatr "Fraszka" - "Jak przechytrzyć wilka" @ Wszystkie Grupy | Warszawa | mazowieckie | Polska
Dnia 23 października o godz. 9.00 dzieci z przedszkola będą uczestniczyły w teatrzyku pt: „Jak przechytrzyć wilka”. Przedstawienie opowiada historię pewnego sprytnego prosiaczka, Kwika. Kwikowi, przy pomocy przyjaciół, uda się przechytrzyć złego i bardzo głodnego wilka.
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona
Paź 23@10:30 – 13:30
Taniec towarzyski @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek o godz:. Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00
Religia Katolicka 12:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Paź 23@12:00 – 15:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 15:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Religia Prawosławna 12:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Paź 23@12:00 – 13:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.  
24
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 24@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Niebieska
Paź 24@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Niebieskiej odbywają się w każdą środę w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Paź 24@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
25
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Paź 25@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska
Paź 25@14:00 – 15:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Niebieskiej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00  
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Czerwona
Paź 25@14:00 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Czerwonej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00 i 15:00 – 16:00 Grupa Czerwona jest dzielona po połowie. Część dzieci zajęcia rozpoczyna o 14:00 druga połowa zaczyna od 15:00.  
Piłka nożna 15:00
Piłka nożna @ Grupa Pomarańczowa
Paź 25@15:00 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Pomarańczowa | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Pomarańczowej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 15:00 – 16:00  
Zajęcia otwarte 15:00
Zajęcia otwarte @ Grupa Zielona
Paź 25@15:00 – 16:00
Zajęcia otwarte @ Grupa Zielona | Białystok | podlaskie | Polska
Zapraszamy rodziców na jesienne zajęcia otwarte 25 października o godz. 15:00. Prosimy przynieść ze sobą dosyć gruby korzeń pietruszki i jeden ziemniak średniej wielkości. Dziękujemy
26
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 26@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Pomarańczowa
Paź 26@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Pomarańczowa | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Pomarańczowej odbywają się w każdy piątek w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Paź 26@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
27
28
29
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Paź 29@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Straż Ochrony Kolei 09:30
Straż Ochrony Kolei @ Wszystkie Grupy
Paź 29@09:30 – 10:30
Straż Ochrony Kolei @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Dnia 29 października od godz. 9:00 odbędą się zajęcia ze Strażą Ochrony Kolei. Autorski program edukacyjny zainicjowany przez Urząd Transportu Kolejowego w 2013 roku skierowany do dzieci i młodzieży. Na potrzeby zajęć edukacyjnych zostały opracowane trzy scenariusze zajęć dla każdej z grup wiekowych: 4-6 lat,
Basen 14:00
Basen @ Grupa Czerwona
Paź 29@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie dla Grupy Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 14:00 – 14:45  
30
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona
Paź 30@10:30 – 13:30
Taniec towarzyski @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek o godz:. Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00
Religia Katolicka 12:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Paź 30@12:00 – 15:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 15:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Religia Prawosławna 12:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Paź 30@12:00 – 13:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.  
31
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 31@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Niebieska
Paź 31@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Niebieskiej odbywają się w każdą środę w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Paź 31@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30