pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Gru 3@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Basen 14:00
Basen @ Grupa Czerwona
Gru 3@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie dla Grupy Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 14:00 – 14:45  
4
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona
Gru 4@10:30 – 13:30
Taniec towarzyski @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek o godz:. Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00
Religia Katolicka 12:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Gru 4@12:00 – 15:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 15:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Religia Prawosławna 12:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Gru 4@12:00 – 13:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.  
5
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Gru 5@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Niebieska
Gru 5@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Niebieskiej odbywają się w każdą środę w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Gru 5@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
6
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Gru 6@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska
Gru 6@14:00 – 15:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Niebieskiej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00  
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Czerwona
Gru 6@14:00 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Czerwonej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00 i 15:00 – 16:00 Grupa Czerwona jest dzielona po połowie. Część dzieci zajęcia rozpoczyna o 14:00 druga połowa zaczyna od 15:00.  
Piłka nożna 15:00
Piłka nożna @ Grupa Pomarańczowa
Gru 6@15:00 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Pomarańczowa | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Pomarańczowej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 15:00 – 16:00  
7
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Gru 7@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Pomarańczowa
Gru 7@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Pomarańczowa | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Pomarańczowej odbywają się w każdy piątek w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Gru 7@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
8
9
10
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Gru 10@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Konsultacje logopedyczne 2018 13:00
Konsultacje logopedyczne 2018 @ Wszystkie Grupy
Gru 10@13:00 – 17:00
Konsultacje logopedyczne 2018 @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zapraszamy wszystkich Rodziców naszych przedszkolaków na konsultacje logopedyczne wspólnie z dzieckiem. Terminy spotkań: 13.11.2018 r. (wtorek) 13:00 – 17:00 10.12.2018 r. (poniedziałek) 13:00 – 17:00 Przed wizyta konieczne jest umówienie się na konkretny termin i godzinę, pozwoli to rodzicom zorganizować wolny czas oraz usprawnić przebieg
Basen 14:00
Basen @ Grupa Czerwona
Gru 10@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie dla Grupy Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 14:00 – 14:45  
11
Program „Autochodzik” 09:00
Program „Autochodzik” @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Gru 11@09:00 – 11:00
Program "Autochodzik" @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Dnia 4 grudnia od godz. 9.00 Grupa Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska będą uczestniczyły w programie „Autochodzik”. Grupa Pomarańczowa 9.00 – 9.40 Grupa Czerwona 9.40 – 10.30 Grupa Niebieska 10.30 – 11.00 ,,Autochodzik” to program edukacyjny, którego celem jest przygotowanie dzieci do samodzielności w ruchu drogowym.
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona
Gru 11@10:30 – 13:30
Taniec towarzyski @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek o godz:. Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00
Religia Katolicka 12:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Gru 11@12:00 – 15:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 15:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Religia Prawosławna 12:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Gru 11@12:00 – 13:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.  
12
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Gru 12@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Niebieska
Gru 12@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Niebieskiej odbywają się w każdą środę w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Gru 12@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
13
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Gru 13@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska
Gru 13@14:00 – 15:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Niebieskiej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00  
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Czerwona
Gru 13@14:00 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Czerwonej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00 i 15:00 – 16:00 Grupa Czerwona jest dzielona po połowie. Część dzieci zajęcia rozpoczyna o 14:00 druga połowa zaczyna od 15:00.  
Piłka nożna 15:00
Piłka nożna @ Grupa Pomarańczowa
Gru 13@15:00 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Pomarańczowa | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Pomarańczowej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 15:00 – 16:00  
14
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Gru 14@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Przedstawienie jasełkowe – „Cicha Noc” 10:30
Przedstawienie jasełkowe – „Cicha Noc” @ Wszystkie Grupy
Gru 14@10:30 – 11:30
Przedstawienie jasełkowe - "Cicha Noc" @ Wszystkie Grupy
Dnia 14 grudnia o godz. 10.30 Wszystkie Grupy wezmą udział w przedstawieniu jasełkowym pt: „Cicha Noc”, które przygotowała Grupa Czerwona.
Basen 14:00
Basen @ Grupa Pomarańczowa
Gru 14@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Pomarańczowa | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Pomarańczowej odbywają się w każdy piątek w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Gru 14@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
15
16
17
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Gru 17@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Basen 14:00
Basen @ Grupa Czerwona
Gru 17@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie dla Grupy Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 14:00 – 14:45  
Przedstawienie jasełkowe 15:30
Przedstawienie jasełkowe @ Grupa Czerwona
Gru 17@15:30 – 16:30
Przedstawienie jasełkowe @ Grupa Czerwona
Dnia 17 grudnia o godz. 15.30 w Grupie Czerwonej odbędzie się przedstawienie jasełkowe.
18
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona
Gru 18@10:30 – 13:30
Taniec towarzyski @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek o godz:. Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00
Religia Katolicka 12:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Gru 18@12:00 – 15:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 15:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Religia Prawosławna 12:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Gru 18@12:00 – 13:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.  
19
Audycja muzyczna – „Smuteczki wigilijnej gwiazdeczki” 09:00
Audycja muzyczna – „Smuteczki wigilijnej gwiazdeczki” @ Wszystkie Grupy
Gru 19@09:00 – 10:00
Audycja muzyczna - "Smuteczki wigilijnej gwiazdeczki" @ Wszystkie Grupy
Dnia 19 grudnia o godz. 9.00 Wszystkie Grupy będą uczestniczyły w audycji muzycznej pt: „Smuteczki wigilijnej gwiazdeczki”. Trwają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Również w domu małego Władzia wszyscy sprzątają, stroją choinkę i szykują świąteczne potrawy. Jednak Władzio nie jest niestety grzecznym chłopcem i cały
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Gru 19@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Niebieska
Gru 19@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Niebieskiej odbywają się w każdą środę w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Gru 19@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
Przedstawienie jasełkowe 15:30
Przedstawienie jasełkowe @ Grupa Pomarańczowa
Gru 19@15:30 – 16:30
Przedstawienie jasełkowe @ Grupa Pomarańczowa
Dnia 19 grudnia o godz. 15.30 w Grupie Pomarańczowej odbędzie się przedstawienie jasełkowe.
20
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Gru 20@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska
Gru 20@14:00 – 15:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Niebieskiej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00  
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Czerwona
Gru 20@14:00 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Czerwonej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00 i 15:00 – 16:00 Grupa Czerwona jest dzielona po połowie. Część dzieci zajęcia rozpoczyna o 14:00 druga połowa zaczyna od 15:00.  
Piłka nożna 15:00
Piłka nożna @ Grupa Pomarańczowa
Gru 20@15:00 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Pomarańczowa | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Pomarańczowej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 15:00 – 16:00  
21
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Gru 21@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Pomarańczowa
Gru 21@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Pomarańczowa | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Pomarańczowej odbywają się w każdy piątek w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Gru 21@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
22
23
24
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Gru 24@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
25
26
27
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Gru 27@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska
Gru 27@14:00 – 15:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Niebieskiej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00  
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Czerwona
Gru 27@14:00 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Czerwona | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Czerwonej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00 i 15:00 – 16:00 Grupa Czerwona jest dzielona po połowie. Część dzieci zajęcia rozpoczyna o 14:00 druga połowa zaczyna od 15:00.  
Piłka nożna 15:00
Piłka nożna @ Grupa Pomarańczowa
Gru 27@15:00 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Pomarańczowa | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Pomarańczowej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 15:00 – 16:00  
28
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Gru 28@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Gru 28@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
29
30
31
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Gru 31@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa