Kiedy:
21 Czerwiec 2017@16:00 – 17:00
2017-06-21T16:00:00+02:00
2017-06-21T17:00:00+02:00
Gdzie:
Przedszkole Samorządowe Nr 2 Pod Słonkiem
Mazowiecka 39E
Białystok
Polska

DRODZY RODZICE !!!

Zapraszamy rodziców dzieci nowo przyjętych na spotkanie informacyjne z dyrektorem przedszkola oraz nauczycielami, które odbędzie się dnia 21 czerwca (środa) o godzinie 16.00

zebranieW toku zebrania:

  • Dyrektor wprowadzi Rodziców w organizację zajęć i pracy z dziećmi w poszczególnych grupach wiekowych oraz zapozna z podstawowymi dokumentami Przedszkola -m.in. Statutem oraz Regulaminem przyprowadzania i odbierania dzieci
  • Psycholog pani Justyna Soja-Sularz poinformuje jak pomóc dziecku dobrze rozpocząć przedszkolną przygodę (kilka przydatnych informacji na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce „Kącik Rodzica”).
  • Nauczyciele przedszkola przekażą informację jak wygląda pracy w grupie i co należy przygotować na 1 dzień w przedszkolu.

UWAGA, WAŻNE!

W czasie zebrania wypełniać Państwo będziecie kartę informacyjną o dziecku oraz upoważnienia do odbioru Dzieci z Przedszkola, które obowiązywać będą od września bieżącego roku przez cały rok szkolny. W Naszym Przedszkolu przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa, dlatego ważne jest, byśmy już pierwszego dnia pobytu Waszych Pociech w Placówce wiedzieli, kto może odebrać Państwa Dziecko z Przedszkola.

W związku z powyższym podczas zebrania proszę mieć ze sobą dowód osobisty oraz numery dowodów wraz z numerami telefonów innych osób, które Rodzice upoważnią do odbioru dziecka.