“Każde wielkie osiągnięcie zaczyna się od decyzji, aby spróbować… a przykład idzie z góry”

Wszystko zaczęło się całkiem niedawno od luźno rzuconego pomysłu remontu sali w piwnicy. Kilka lat użytkowania dało się we znaki. Rada Rodziców była zgodna, że trzeba coś z tym zrobić, ale jak zwykle problemem były środki finansowe na ten cel.
Burza mózgów: minimum nakładów z funduszu Rady Rodziców i maksimum efektów, zbieranie materiałów potrzebnych do remontu, praca w czynie społecznym dla dobra dzieci…
Czy to się uda w dzisiejszych czasach?
Decyzja: PRÓBUJEMY!
Mamy zgodę Pani Dyrektor na działanie i pełne jej wsparcie, za co dziś dziękujemy serdecznie 🙂
3 … 2 … 1 … START!
W Przedszkolu pojawia się plakat, a na stronie internetowej i facebooku ogłoszenie o zbiórce przydatnych do remontu rzeczy.
Udało się.
W tym miejscu bardzo dziękujemy Państwu za przyniesione materiały (folie, wałki, pędzle, korytka, ponad 20 l farby, taśmy).
Idziemy za ciosem. W ten sam sposób szukamy chętnych do pracy.
Niniejszym ogłaszamy, że inicjatywa Rady Rodziców została zakończona ogromnym sukcesem.
Remont sali w piwnicy został zakończony… Praca przy wykonaniu tego dzieła trwała łącznie 4 dni po kilka godzin.

Rada Rodziców w imieniu społeczności przedszkolnej składa serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym osobom za odświeżenie sali w piwnicy i tchnięcie w nią nowego życia.

Szczególne podziękowania składamy:
– Pani Monice – mamie Natalii z grupy fioletowej za ogromne zaangażowanie w remont – pomoc przy malowaniu sali, projekty obrazków, szkice i wykończenie malunków, zakupy brakujących materiałów oraz miarki wzrostu zawieszonej na drzwiach sali,
– Panu Andrzejowi – tacie Wiktorii z grupy żółtej za pomalowanie i odświeżenie sali,
– Panu Wiesławowi – pracownikowi Przedszkola za pomoc przy malowaniu i zrobienie płotka, a także za udostępnienie na potrzeby remontu materiałów przedszkolnych,
oraz
– Pani Ewelinie – mamie Mileny z grupy niebieskiej i Filipa z grupy fioletowej,
– Pani Magdalenie – mamie Kai z grupy fioletowej,
– Pani Gabrieli i jej mężowi – rodzicom Mii z grupy żółtej i Leona z grupy zielonej,
– Pani Barbarze – mamie Miłosza z grupy czerwonej za pomoc w pomalowaniu obrazków.

Dzięki Państwu na ścianach sali zagościło Przedszkolne Słonko, na płotek wskoczył Rudy Kotek, wyrosło drzewo, na którym szybko pojawiła się Wiewiórka Basia, przyleciały 3 ptaszki i 3 motyle. Wśród ogromnych dmuchawców pojawiło się podium akcentujące sportowe zamiłowania naszych Pociech. W kąciku muzycznym, tuż nad pianinem, z przedszkolnego śpiewnika wyskoczyła pięciolinia z kluczem wiolinowym i nutami. Obok pojawiły się maski przypominające huczne bale karnawałowe i spotkania teatralne.

Dzięki Waszej wspaniałej postawie i świetnie wykonanej pracy, nasze Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 “Pod Słonkiem” w Białymstoku mają bajeczną salę.

Głośne brawa na stojąco, ukłony i jeszcze raz serdeczne DZIĘKUJEMY!!!

Rada Rodziców

PODZIĘKOWANIA – Odnowienie sali do zajęć
Tagged on:
Skip to content