pon wt śr czw pt sob nie
1
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Paź 1@10:30 – 11:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek w godzinach: Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00 Grupa Niebieska – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30
Religia katolicka 12:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Paź 1@12:00 – 14:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 14:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Czerwona – 13:00 – 14:00 Grupa Niebieska –
Breakdance 14:00
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Paź 1@14:00 – 14:30
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Breakdance (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 14.00 – 14.30.
Przedszkoliada Drużyna Kangura 15:00
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Paź 1@15:00 – 15:30
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Przedszkoliada Drużyna Kangura (Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 15.00 – 15.30.
2
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 2@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Paź 2@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
3
Audycja muzyczna – “Śpiewnik domowy” 08:50
Audycja muzyczna – “Śpiewnik domowy” @ Wszystkie Grupy
Paź 3@08:50 – 09:50
Audycja muzyczna - "Śpiewnik domowy" @ Wszystkie Grupy
Dnia 2 października (czwartek) o godz. 8.50 Wszystkie Grupy będą uczestniczyły w audycji muzycznej pt: “Śpiewnik domowy”. W roku 2019 mija 200 lat od narodzin Stanisława Moniuszki – wybitnego polskiego kompozytora. Warto więc zapoznać się z jego twórczością. Historia zaczyna się od znalezionej na strychu
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Paź 3@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Czerwonej i Niebieskiej w każdy czwartek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Piłka nożna 13:45
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Paź 3@13:45 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Piłka nożna odbywa się w każdy czwartek w godzinach: Grupa Zielona – 14:30 – 15:15 Grupa Pomarańczowa – 15:15 – 16:00 Grupa Niebieska – 13:45 – 14:30  
4
Język angielski 09:30
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Paź 4@09:30 – 10:45
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Język angielski odbywa się w każdy piątek w godzinach: Grupa Żółta – 10:00 – 10:15 / 14:45 – 15:00 Grupa Zielona – 10:00 – 10:15 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00
Muzeum Wojska 09:30
Muzeum Wojska @ Grupa Niebieska
Paź 4@09:30 – 10:30
Muzeum Wojska @ Grupa Niebieska
Dnia 4 października (piątek) o godz. 9.30 odbędą się zajęcia edukacyjne “Pierwszy krok w muzeum” w Muzeum Wojska, w których będzie uczestniczyła Grupa Niebieska. Muzeum, szczególnie dla naszych najmłodszych gości, jest miejscem pełnym tajemnic, w którym bez profesjonalnego przewodnika łatwo się zagubić. Stąd pomysł zajęć
Programowanie Małe Smoki 14:00
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Paź 4@14:00 – 14:30
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Programowanie Małe Smoki (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy piątek w godzinach 14.00 – 14.30.
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Paź 4@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
5
6
7
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 7@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
8
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Paź 8@10:30 – 11:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek w godzinach: Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00 Grupa Niebieska – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30
Religia katolicka 12:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Paź 8@12:00 – 14:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 14:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Czerwona – 13:00 – 14:00 Grupa Niebieska –
Breakdance 14:00
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Paź 8@14:00 – 14:30
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Breakdance (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 14.00 – 14.30.
Przedszkoliada Drużyna Kangura 15:00
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Paź 8@15:00 – 15:30
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Przedszkoliada Drużyna Kangura (Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 15.00 – 15.30.
9
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 9@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Niebieska
Paź 9@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Niebieska
Zajęcia na basenie dla Grupy Niebieskiej odbywają się w każdą środę w godzinach 14:00 – 14:45.
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Paź 9@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
10
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Paź 10@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Czerwonej i Niebieskiej w każdy czwartek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Piłka nożna 13:45
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Paź 10@13:45 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Piłka nożna odbywa się w każdy czwartek w godzinach: Grupa Zielona – 14:30 – 15:15 Grupa Pomarańczowa – 15:15 – 16:00 Grupa Niebieska – 13:45 – 14:30  
11
Język angielski 09:30
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Paź 11@09:30 – 10:45
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Język angielski odbywa się w każdy piątek w godzinach: Grupa Żółta – 10:00 – 10:15 / 14:45 – 15:00 Grupa Zielona – 10:00 – 10:15 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00
Programowanie Małe Smoki 14:00
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Paź 11@14:00 – 14:30
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Programowanie Małe Smoki (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy piątek w godzinach 14.00 – 14.30.
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Paź 11@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
12
13
14
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 14@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
Teatr Karuzela – “Sklepik z landrynkami” 09:00
Teatr Karuzela – “Sklepik z landrynkami” @ Wszystkie Grupy
Paź 14@09:00 – 10:00
Teatr Karuzela - "Sklepik z landrynkami" @ Wszystkie Grupy
Dnia 14 października (poniedziałek) o godz. 9.00 Wszystkie Grupy będą uczestniczyły w teatrzyku pt: “Sklepik z landrynkami”.
15
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Paź 15@10:30 – 11:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek w godzinach: Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00 Grupa Niebieska – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30
Religia katolicka 12:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Paź 15@12:00 – 14:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 14:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Czerwona – 13:00 – 14:00 Grupa Niebieska –
Breakdance 14:00
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Paź 15@14:00 – 14:30
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Breakdance (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 14.00 – 14.30.
Przedszkoliada Drużyna Kangura 15:00
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Paź 15@15:00 – 15:30
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Przedszkoliada Drużyna Kangura (Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 15.00 – 15.30.
16
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 16@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
Sesja fotograficzna 09:00
Sesja fotograficzna @ Wszystkie Grupy
Paź 16@09:00 – 10:00
Sesja fotograficzna @ Wszystkie Grupy
Dnia 16 października 2019 r. (środa) odbędzie się sesja fotograficzna “Kalendarz”. Tego dnia będą wykonywane również zdjęcia dzieciom 6-letnim do pamiątkowego tablo na zakończenie roku szkolnego. Obecność (i właściwy strój) w Grupie Niebieskiej obowiązkowa.
Basen 14:00
Basen @ Grupa Niebieska
Paź 16@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Niebieska
Zajęcia na basenie dla Grupy Niebieskiej odbywają się w każdą środę w godzinach 14:00 – 14:45.
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Paź 16@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
17
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Paź 17@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Czerwonej i Niebieskiej w każdy czwartek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Piłka nożna 13:45
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Paź 17@13:45 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Piłka nożna odbywa się w każdy czwartek w godzinach: Grupa Zielona – 14:30 – 15:15 Grupa Pomarańczowa – 15:15 – 16:00 Grupa Niebieska – 13:45 – 14:30  
18
Język angielski 09:30
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Paź 18@09:30 – 10:45
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Język angielski odbywa się w każdy piątek w godzinach: Grupa Żółta – 10:00 – 10:15 / 14:45 – 15:00 Grupa Zielona – 10:00 – 10:15 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00
Programowanie Małe Smoki 14:00
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Paź 18@14:00 – 14:30
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Programowanie Małe Smoki (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy piątek w godzinach 14.00 – 14.30.
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Paź 18@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
19
20
21
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 21@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
22
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Paź 22@10:30 – 11:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek w godzinach: Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00 Grupa Niebieska – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30
Religia katolicka 12:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Paź 22@12:00 – 14:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 14:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Czerwona – 13:00 – 14:00 Grupa Niebieska –
Breakdance 14:00
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Paź 22@14:00 – 14:30
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Breakdance (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 14.00 – 14.30.
Przedszkoliada Drużyna Kangura 15:00
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Paź 22@15:00 – 15:30
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Przedszkoliada Drużyna Kangura (Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 15.00 – 15.30.
23
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 23@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Niebieska
Paź 23@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Niebieska
Zajęcia na basenie dla Grupy Niebieskiej odbywają się w każdą środę w godzinach 14:00 – 14:45.
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Paź 23@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
24
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Paź 24@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Czerwonej i Niebieskiej w każdy czwartek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Piłka nożna 13:45
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Paź 24@13:45 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Piłka nożna odbywa się w każdy czwartek w godzinach: Grupa Zielona – 14:30 – 15:15 Grupa Pomarańczowa – 15:15 – 16:00 Grupa Niebieska – 13:45 – 14:30  
25
Język angielski 09:30
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Paź 25@09:30 – 10:45
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Język angielski odbywa się w każdy piątek w godzinach: Grupa Żółta – 10:00 – 10:15 / 14:45 – 15:00 Grupa Zielona – 10:00 – 10:15 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00
Programowanie Małe Smoki 14:00
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Paź 25@14:00 – 14:30
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Programowanie Małe Smoki (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy piątek w godzinach 14.00 – 14.30.
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Paź 25@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
26
27
28
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 28@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
29
Muzeum Wojska 09:30
Muzeum Wojska @ Grupa Niebieska
Paź 29@09:30 – 10:30
Muzeum Wojska @ Grupa Niebieska
Dnia 29 października (wtorek) o godz. 9.30 odbędą się zajęcia edukacyjne w Muzeum Wojska, w których będzie uczestniczyła Grupa Niebieska.
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Paź 29@10:30 – 11:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek w godzinach: Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00 Grupa Niebieska – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30
Religia katolicka 12:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Paź 29@12:00 – 14:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 14:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Czerwona – 13:00 – 14:00 Grupa Niebieska –
Breakdance 14:00
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Paź 29@14:00 – 14:30
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Breakdance (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 14.00 – 14.30.
Przedszkoliada Drużyna Kangura 15:00
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Paź 29@15:00 – 15:30
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Przedszkoliada Drużyna Kangura (Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 15.00 – 15.30.
30
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Paź 30@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Niebieska
Paź 30@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Niebieska
Zajęcia na basenie dla Grupy Niebieskiej odbywają się w każdą środę w godzinach 14:00 – 14:45.
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Paź 30@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
31
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Paź 31@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Czerwonej i Niebieskiej w każdy czwartek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Piłka nożna 13:45
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Paź 31@13:45 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Piłka nożna odbywa się w każdy czwartek w godzinach: Grupa Zielona – 14:30 – 15:15 Grupa Pomarańczowa – 15:15 – 16:00 Grupa Niebieska – 13:45 – 14:30