pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Żółta
Sty 4@10:00 – 10:15
Angielski @ Grupa Żółta
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Żółtej będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinie: 10:00 – 10:15
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Niebieska
Sty 4@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Niebieska
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Niebieskiej będą odbywały się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30
Angielski 10:30
Angielski @ Grupa Fioletowa
Sty 4@10:30 – 10:45
Angielski @ Grupa Fioletowa
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Fioletowej będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinie: 10:30 – 10:45
Przedszkoliada 13:45
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Sty 4@13:45 – 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 13:45 – 14:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Fioletowa
Sty 4@14:15 – 14:45
Przedszkoliada @ Grupa Fioletowa
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Fioletowej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 14:15 – 14:45 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 14:45
Przedszkoliada @ Grupa Żółta
Sty 4@14:45 – 15:15
Przedszkoliada @ Grupa Żółta
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Żółtej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 14:45 – 15:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 15:15
Przedszkoliada @ Grupa Pomarańczowa
Sty 4@15:15 – 15:45
Przedszkoliada @ Grupa Pomarańczowa
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Pomarańczowej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 15:15 – 15:45 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 15:45
Przedszkoliada @ Grupa Niebieska
Sty 4@15:45 – 16:15
Przedszkoliada @ Grupa Niebieska
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Niebieskiej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 15:45 – 16:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
5
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Sty 5@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Breakdance 14:15
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Sty 5@14:15 – 14:45
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Zajęcia taneczne BREAKDANCE w Grupie Czerwonej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach: 14:15 – 14:45.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Sty 5@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
6
7
Religia Katolicka 09:45
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Sty 7@09:45 – 13:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy czwartek 9:45 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Zielona
Sty 7@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Zielona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Zielona będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 10:30 – 10:45.
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Pomarańczowa
Sty 7@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Pomarańczowa
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Pomarańczowej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 10:00 – 10:30.
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Sty 7@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Akademia Piłkarska 13:45
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Sty 7@13:45 – 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 13:45 – 14:30.
Akademia Piłkarska 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Żółta i Fioletowa
Sty 7@14:30 – 15:15
Akademia Piłkarska @ Grupa Żółta i Fioletowa
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Żółtej i Fioletowej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 14:30 – 15:15.
Akademia Piłkarska 15:15
Akademia Piłkarska @ Grupa Pomarańczowej i Niebieskiej
Sty 7@15:15 – 16:00
Akademia Piłkarska @ Grupa Pomarańczowej i Niebieskiej
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Pomarańczowej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 15:15 – 16:00.
8
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Sty 8@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Sty 8@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
9
10
11
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Żółta
Sty 11@10:00 – 10:15
Angielski @ Grupa Żółta
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Żółtej będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinie: 10:00 – 10:15
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Niebieska
Sty 11@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Niebieska
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Niebieskiej będą odbywały się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30
Angielski 10:30
Angielski @ Grupa Fioletowa
Sty 11@10:30 – 10:45
Angielski @ Grupa Fioletowa
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Fioletowej będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinie: 10:30 – 10:45
Przedszkoliada 13:45
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Sty 11@13:45 – 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 13:45 – 14:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Fioletowa
Sty 11@14:15 – 14:45
Przedszkoliada @ Grupa Fioletowa
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Fioletowej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 14:15 – 14:45 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 14:45
Przedszkoliada @ Grupa Żółta
Sty 11@14:45 – 15:15
Przedszkoliada @ Grupa Żółta
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Żółtej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 14:45 – 15:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 15:15
Przedszkoliada @ Grupa Pomarańczowa
Sty 11@15:15 – 15:45
Przedszkoliada @ Grupa Pomarańczowa
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Pomarańczowej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 15:15 – 15:45 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 15:45
Przedszkoliada @ Grupa Niebieska
Sty 11@15:45 – 16:15
Przedszkoliada @ Grupa Niebieska
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Niebieskiej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 15:45 – 16:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
12
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Sty 12@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Breakdance 14:15
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Sty 12@14:15 – 14:45
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Zajęcia taneczne BREAKDANCE w Grupie Czerwonej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach: 14:15 – 14:45.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Sty 12@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
13
Bal Karnawałowy 09:00
Bal Karnawałowy @ Wszystkie Grupy
Sty 13@09:00 – 12:00
Bal Karnawałowy @ Wszystkie Grupy
Szanowni Rodzice, Dnia 13.01.2021 r. (środa) odbędą się bale karnawałowe w każdej grupie. Prosimy o przygotowanie strojów karnawałowych (tematyka dowolna). Harmonogram: Pokaz LED SHOW – w zaciemnionej szatni odbędą się świetlne pokazy światła i manipulacji rekwizytami przygotowane przez Panią Monikę – Mamę Natalii. Każde Dziecko
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Niebieska
Sty 13@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Niebieska
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Niebieskiej będą odbywały się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30
Wingee 12:30
Wingee @ Grupa Pomarańczowa i Niebieska
Sty 13@12:30 – 13:00
Wingee @ Grupa Pomarańczowa i Niebieska
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Pomarańczowej i Niebieskiej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 12:30 – 13:00 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości,
Wingee 13:00
Wingee @ Grupa Czerwona
Sty 13@13:00 – 13:30
Wingee @ Grupa Czerwona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 13:00 – 13:30. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
Wingee 14:00
Wingee @ Grupa Niebieska
Sty 13@14:00 – 14:30
Wingee @ Grupa Niebieska
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Żółtej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 14:00 – 14:30 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
Wingee 14:30
Wingee @ Grupa Zielona
Sty 13@14:30 – 15:00
Wingee @ Grupa Zielona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Zielonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 14:30 – 15:00. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto jest
Wingee 15:15
Wingee @ Grupa Fioletowa
Sty 13@15:15 – 15:45
Wingee @ Grupa Fioletowa
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Fioletowej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 15:15 – 15:45 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
14
Religia Katolicka 09:45
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Sty 14@09:45 – 13:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy czwartek 9:45 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Zielona
Sty 14@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Zielona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Zielona będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 10:30 – 10:45.
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Pomarańczowa
Sty 14@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Pomarańczowa
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Pomarańczowej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 10:00 – 10:30.
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Sty 14@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Akademia Piłkarska 13:45
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Sty 14@13:45 – 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 13:45 – 14:30.
Akademia Piłkarska 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Żółta i Fioletowa
Sty 14@14:30 – 15:15
Akademia Piłkarska @ Grupa Żółta i Fioletowa
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Żółtej i Fioletowej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 14:30 – 15:15.
Akademia Piłkarska 15:15
Akademia Piłkarska @ Grupa Pomarańczowej i Niebieskiej
Sty 14@15:15 – 16:00
Akademia Piłkarska @ Grupa Pomarańczowej i Niebieskiej
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Pomarańczowej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 15:15 – 16:00.
15
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Sty 15@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Sty 15@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
16
17
18
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Żółta
Sty 18@10:00 – 10:15
Angielski @ Grupa Żółta
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Żółtej będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinie: 10:00 – 10:15
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Niebieska
Sty 18@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Niebieska
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Niebieskiej będą odbywały się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30
Angielski 10:30
Angielski @ Grupa Fioletowa
Sty 18@10:30 – 10:45
Angielski @ Grupa Fioletowa
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Fioletowej będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinie: 10:30 – 10:45
Przedszkoliada 13:45
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Sty 18@13:45 – 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 13:45 – 14:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Fioletowa
Sty 18@14:15 – 14:45
Przedszkoliada @ Grupa Fioletowa
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Fioletowej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 14:15 – 14:45 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 14:45
Przedszkoliada @ Grupa Żółta
Sty 18@14:45 – 15:15
Przedszkoliada @ Grupa Żółta
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Żółtej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 14:45 – 15:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 15:15
Przedszkoliada @ Grupa Pomarańczowa
Sty 18@15:15 – 15:45
Przedszkoliada @ Grupa Pomarańczowa
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Pomarańczowej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 15:15 – 15:45 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 15:45
Przedszkoliada @ Grupa Niebieska
Sty 18@15:45 – 16:15
Przedszkoliada @ Grupa Niebieska
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Niebieskiej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 15:45 – 16:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
19
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Sty 19@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Breakdance 14:15
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Sty 19@14:15 – 14:45
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Zajęcia taneczne BREAKDANCE w Grupie Czerwonej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach: 14:15 – 14:45.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Sty 19@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
20
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Niebieska
Sty 20@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Niebieska
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Niebieskiej będą odbywały się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30
Konsultacje logopedyczne 10:00
Konsultacje logopedyczne @ Wszystkie Grupy
Sty 20@10:00 – 12:00
Konsultacje logopedyczne @ Wszystkie Grupy
UWAGA RODZICE! Termin konsultacji telefonicznych z logopedą w dniu 20.01.2021 roku w godzinach 10:00 – 12:00. Numer telefonu: 85 879 77 89.
Wingee 12:30
Wingee @ Grupa Pomarańczowa i Niebieska
Sty 20@12:30 – 13:00
Wingee @ Grupa Pomarańczowa i Niebieska
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Pomarańczowej i Niebieskiej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 12:30 – 13:00 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości,
Wingee 13:00
Wingee @ Grupa Czerwona
Sty 20@13:00 – 13:30
Wingee @ Grupa Czerwona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 13:00 – 13:30. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
Wingee 14:00
Wingee @ Grupa Niebieska
Sty 20@14:00 – 14:30
Wingee @ Grupa Niebieska
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Żółtej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 14:00 – 14:30 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
Wingee 14:30
Wingee @ Grupa Zielona
Sty 20@14:30 – 15:00
Wingee @ Grupa Zielona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Zielonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 14:30 – 15:00. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto jest
Wingee 15:15
Wingee @ Grupa Fioletowa
Sty 20@15:15 – 15:45
Wingee @ Grupa Fioletowa
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Fioletowej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 15:15 – 15:45 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
21
Religia Katolicka 09:45
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Sty 21@09:45 – 13:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy czwartek 9:45 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Zielona
Sty 21@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Zielona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Zielona będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 10:30 – 10:45.
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Pomarańczowa
Sty 21@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Pomarańczowa
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Pomarańczowej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 10:00 – 10:30.
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Sty 21@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Akademia Piłkarska 13:45
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Sty 21@13:45 – 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 13:45 – 14:30.
Akademia Piłkarska 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Żółta i Fioletowa
Sty 21@14:30 – 15:15
Akademia Piłkarska @ Grupa Żółta i Fioletowa
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Żółtej i Fioletowej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 14:30 – 15:15.
Akademia Piłkarska 15:15
Akademia Piłkarska @ Grupa Pomarańczowej i Niebieskiej
Sty 21@15:15 – 16:00
Akademia Piłkarska @ Grupa Pomarańczowej i Niebieskiej
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Pomarańczowej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 15:15 – 16:00.
22
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Sty 22@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Sty 22@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
23
24
25
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Żółta
Sty 25@10:00 – 10:15
Angielski @ Grupa Żółta
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Żółtej będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinie: 10:00 – 10:15
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Niebieska
Sty 25@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Niebieska
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Niebieskiej będą odbywały się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30
Angielski 10:30
Angielski @ Grupa Fioletowa
Sty 25@10:30 – 10:45
Angielski @ Grupa Fioletowa
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Fioletowej będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinie: 10:30 – 10:45
Przedszkoliada 13:45
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Sty 25@13:45 – 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 13:45 – 14:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Fioletowa
Sty 25@14:15 – 14:45
Przedszkoliada @ Grupa Fioletowa
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Fioletowej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 14:15 – 14:45 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 14:45
Przedszkoliada @ Grupa Żółta
Sty 25@14:45 – 15:15
Przedszkoliada @ Grupa Żółta
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Żółtej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 14:45 – 15:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 15:15
Przedszkoliada @ Grupa Pomarańczowa
Sty 25@15:15 – 15:45
Przedszkoliada @ Grupa Pomarańczowa
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Pomarańczowej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 15:15 – 15:45 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 15:45
Przedszkoliada @ Grupa Niebieska
Sty 25@15:45 – 16:15
Przedszkoliada @ Grupa Niebieska
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Niebieskiej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 15:45 – 16:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
26
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Sty 26@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Breakdance 14:15
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Sty 26@14:15 – 14:45
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Zajęcia taneczne BREAKDANCE w Grupie Czerwonej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach: 14:15 – 14:45.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Sty 26@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
27
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Niebieska
Sty 27@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Niebieska
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Niebieskiej będą odbywały się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30
Wingee 12:30
Wingee @ Grupa Pomarańczowa i Niebieska
Sty 27@12:30 – 13:00
Wingee @ Grupa Pomarańczowa i Niebieska
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Pomarańczowej i Niebieskiej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 12:30 – 13:00 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości,
Wingee 13:00
Wingee @ Grupa Czerwona
Sty 27@13:00 – 13:30
Wingee @ Grupa Czerwona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 13:00 – 13:30. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
Wingee 14:00
Wingee @ Grupa Niebieska
Sty 27@14:00 – 14:30
Wingee @ Grupa Niebieska
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Żółtej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 14:00 – 14:30 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
Wingee 14:30
Wingee @ Grupa Zielona
Sty 27@14:30 – 15:00
Wingee @ Grupa Zielona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Zielonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 14:30 – 15:00. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto jest
Wingee 15:15
Wingee @ Grupa Fioletowa
Sty 27@15:15 – 15:45
Wingee @ Grupa Fioletowa
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Fioletowej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 15:15 – 15:45 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
28
Religia Katolicka 09:45
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Sty 28@09:45 – 13:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy czwartek 9:45 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Zielona
Sty 28@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Zielona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Zielona będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 10:30 – 10:45.
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Pomarańczowa
Sty 28@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Pomarańczowa
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Pomarańczowej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 10:00 – 10:30.
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Sty 28@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Akademia Piłkarska 13:45
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Sty 28@13:45 – 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 13:45 – 14:30.
Akademia Piłkarska 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Żółta i Fioletowa
Sty 28@14:30 – 15:15
Akademia Piłkarska @ Grupa Żółta i Fioletowa
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Żółtej i Fioletowej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 14:30 – 15:15.
Akademia Piłkarska 15:15
Akademia Piłkarska @ Grupa Pomarańczowej i Niebieskiej
Sty 28@15:15 – 16:00
Akademia Piłkarska @ Grupa Pomarańczowej i Niebieskiej
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Pomarańczowej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 15:15 – 16:00.
29
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Sty 29@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Sty 29@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
30
31