pon wt śr czw pt sob nie
1
2
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Gru 2@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
3
4
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Gru 4@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Gru 4@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
5
Piłka nożna 13:45
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Gru 5@13:45 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Piłka nożna odbywa się w każdy czwartek w godzinach: Grupa Zielona – 14:30 – 15:15 Grupa Pomarańczowa – 15:15 – 16:00 Grupa Niebieska – 13:45 – 14:30  
6
Język angielski 09:30
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Gru 6@09:30 – 10:45
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Język angielski odbywa się w każdy piątek w godzinach: Grupa Żółta – 10:00 – 10:15 / 14:45 – 15:00 Grupa Zielona – 10:00 – 10:15 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00
Programowanie Małe Smoki 14:00
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Gru 6@14:00 – 14:30
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Programowanie Małe Smoki (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy piątek w godzinach 14.00 – 14.30.
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Gru 6@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
7
8
9
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Gru 9@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
10
11
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Gru 11@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Gru 11@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
12
Piłka nożna 13:45
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Gru 12@13:45 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Piłka nożna odbywa się w każdy czwartek w godzinach: Grupa Zielona – 14:30 – 15:15 Grupa Pomarańczowa – 15:15 – 16:00 Grupa Niebieska – 13:45 – 14:30  
13
Język angielski 09:30
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Gru 13@09:30 – 10:45
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Język angielski odbywa się w każdy piątek w godzinach: Grupa Żółta – 10:00 – 10:15 / 14:45 – 15:00 Grupa Zielona – 10:00 – 10:15 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00
Programowanie Małe Smoki 14:00
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Gru 13@14:00 – 14:30
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Programowanie Małe Smoki (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy piątek w godzinach 14.00 – 14.30.
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Gru 13@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
14
15
16
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Gru 16@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
17
18
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Gru 18@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Gru 18@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
19
Piłka nożna 13:45
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Gru 19@13:45 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Piłka nożna odbywa się w każdy czwartek w godzinach: Grupa Zielona – 14:30 – 15:15 Grupa Pomarańczowa – 15:15 – 16:00 Grupa Niebieska – 13:45 – 14:30  
20
Język angielski 09:30
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Gru 20@09:30 – 10:45
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Język angielski odbywa się w każdy piątek w godzinach: Grupa Żółta – 10:00 – 10:15 / 14:45 – 15:00 Grupa Zielona – 10:00 – 10:15 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00
Programowanie Małe Smoki 14:00
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Gru 20@14:00 – 14:30
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Programowanie Małe Smoki (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy piątek w godzinach 14.00 – 14.30.
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Gru 20@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
21
22
23
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Gru 23@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
24
25
26
27
Język angielski 09:30
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Gru 27@09:30 – 10:45
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Język angielski odbywa się w każdy piątek w godzinach: Grupa Żółta – 10:00 – 10:15 / 14:45 – 15:00 Grupa Zielona – 10:00 – 10:15 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00
Programowanie Małe Smoki 14:00
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Gru 27@14:00 – 14:30
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Programowanie Małe Smoki (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy piątek w godzinach 14.00 – 14.30.
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Gru 27@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
28
29
30
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Gru 30@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
31