pon wt śr czw pt sob nie
1
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 1@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Breakdance 14:15
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Cze 1@14:15 – 14:45
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Zajęcia taneczne BREAKDANCE w Grupie Czerwonej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach: 14:15 – 14:45.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 1@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
2
Wingee 13:00
Wingee @ Grupa Czerwona
Cze 2@13:00 – 13:30
Wingee @ Grupa Czerwona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 13:00 – 13:30. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
3
4
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 4@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 4@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
5
6
7
Przedszkoliada 13:45
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Cze 7@13:45 – 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 13:45 – 14:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
8
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 8@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Breakdance 14:15
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Cze 8@14:15 – 14:45
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Zajęcia taneczne BREAKDANCE w Grupie Czerwonej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach: 14:15 – 14:45.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 8@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
9
Wingee 13:00
Wingee @ Grupa Czerwona
Cze 9@13:00 – 13:30
Wingee @ Grupa Czerwona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 13:00 – 13:30. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
10
Religia Katolicka 09:45
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 10@09:45 – 13:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy czwartek 9:45 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 10@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Akademia Piłkarska 13:45
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Cze 10@13:45 – 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 13:45 – 14:30.
11
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 11@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 11@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
12
13
14
Przedszkoliada 13:45
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Cze 14@13:45 – 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 13:45 – 14:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
15
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 15@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Breakdance 14:15
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Cze 15@14:15 – 14:45
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Zajęcia taneczne BREAKDANCE w Grupie Czerwonej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach: 14:15 – 14:45.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 15@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
16
Wingee 13:00
Wingee @ Grupa Czerwona
Cze 16@13:00 – 13:30
Wingee @ Grupa Czerwona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 13:00 – 13:30. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
17
Religia Katolicka 09:45
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 17@09:45 – 13:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy czwartek 9:45 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 17@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Akademia Piłkarska 13:45
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Cze 17@13:45 – 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 13:45 – 14:30.
18
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 18@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 18@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
19
20
21
Przedszkoliada 13:45
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Cze 21@13:45 – 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 13:45 – 14:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
22
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 22@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Breakdance 14:15
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Cze 22@14:15 – 14:45
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Zajęcia taneczne BREAKDANCE w Grupie Czerwonej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach: 14:15 – 14:45.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 22@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
23
Wingee 13:00
Wingee @ Grupa Czerwona
Cze 23@13:00 – 13:30
Wingee @ Grupa Czerwona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 13:00 – 13:30. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
24
Religia Katolicka 09:45
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 24@09:45 – 13:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy czwartek 9:45 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 24@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Akademia Piłkarska 13:45
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Cze 24@13:45 – 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 13:45 – 14:30.
25
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 25@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 25@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
26
27
28
Przedszkoliada 13:45
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Cze 28@13:45 – 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 13:45 – 14:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
29
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 29@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Breakdance 14:15
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Cze 29@14:15 – 14:45
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Zajęcia taneczne BREAKDANCE w Grupie Czerwonej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach: 14:15 – 14:45.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 29@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
30
Skip to content