pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Cze 3@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
4
Religia Katolicka 12:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 4@12:00 – 15:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 15:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Religia Prawosławna 12:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 4@12:00 – 13:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
5
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Cze 5@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Niebieska
Cze 5@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Niebieskiej odbywają się w każdą środę w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Cze 5@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
6
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Cze 6@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska
Cze 6@14:00 – 15:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Niebieskiej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00  
7
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Cze 7@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Cze 7@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
8
9
10
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Cze 10@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
11
Religia Katolicka 12:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 11@12:00 – 15:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 15:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Religia Prawosławna 12:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 11@12:00 – 13:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
12
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Cze 12@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Basen 14:00
Basen @ Grupa Niebieska
Cze 12@14:00 – 14:45
Basen @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia na basenie Grupy Niebieskiej odbywają się w każdą środę w godzinach 14:00 – 14:45  
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Cze 12@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
13
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Cze 13@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska
Cze 13@14:00 – 15:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Niebieskiej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00  
14
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Cze 14@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Cze 14@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
15
16
17
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Cze 17@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
18
Religia Katolicka 12:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 18@12:00 – 15:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 15:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Religia Prawosławna 12:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 18@12:00 – 13:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
19
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Cze 19@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Cze 19@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
20
21
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Cze 21@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Cze 21@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
22
23
24
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Cze 24@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
25
Religia Katolicka 12:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 25@12:00 – 15:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 15:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Religia Prawosławna 12:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 25@12:00 – 13:00
Religia Prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
26
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Cze 26@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Cze 26@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
27
Angielski 09:30
Angielski @ Wszystkie Grupy
Cze 27@09:30 – 15:00
Angielski @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godzinach: Grupa Żółta – 10:30 – 10:45 / 14:15 – 14:30 Grupa Zielona – 9:35 – 9:45 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:45 – 10:00 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa
Piłka nożna 14:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska
Cze 27@14:00 – 15:00
Piłka nożna @ Grupa Niebieska | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia z piłki nożnej dla Grupy Niebieskiej odbywają się w każdy czwartek w godzinach 14:00 – 15:00  
28
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Cze 28@09:00 – 11:30
Rytmika @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Rytmika odbywa się w każdą środę i piątek w godzinach: Grupa Żółta – 9:00 – 9:15 Grupa Zielona – 9:15 – 9:30 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 11:00 – 11:30 Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 Grupa Niebieska – 10:00 –
Zumba 14:00
Zumba @ Wszystkie Grupy
Cze 28@14:00 – 15:30
Zumba @ Wszystkie Grupy | Białystok | podlaskie | Polska
Zajęcia ZUMBA Kids (Grupa Żółta, Zielona, Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona) odbywają się w środy o godz.: Grupa Żółta – 14:00 – 14:30 Grupa Zielona – 14:30 – 15:00 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:30 – 16:00 Grupa Czerwona – 15:00 – 15:30
29
30