pon wt śr czw pt sob nie
1
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 1@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Breakdance 14:15
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Cze 1@14:15 – 14:45
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Zajęcia taneczne BREAKDANCE w Grupie Czerwonej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach: 14:15 – 14:45.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 1@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
2
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Niebieska
Cze 2@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Niebieska
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Niebieskiej będą odbywały się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30
Wingee 12:30
Wingee @ Grupa Pomarańczowa i Niebieska
Cze 2@12:30 – 13:00
Wingee @ Grupa Pomarańczowa i Niebieska
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Pomarańczowej i Niebieskiej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 12:30 – 13:00 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości,
Wingee 13:00
Wingee @ Grupa Czerwona
Cze 2@13:00 – 13:30
Wingee @ Grupa Czerwona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 13:00 – 13:30. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
Wingee 14:00
Wingee @ Grupa Niebieska
Cze 2@14:00 – 14:30
Wingee @ Grupa Niebieska
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Żółtej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 14:00 – 14:30 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
Wingee 14:30
Wingee @ Grupa Zielona
Cze 2@14:30 – 15:00
Wingee @ Grupa Zielona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Zielonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 14:30 – 15:00. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto jest
Wingee 15:15
Wingee @ Grupa Fioletowa
Cze 2@15:15 – 15:45
Wingee @ Grupa Fioletowa
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Fioletowej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 15:15 – 15:45 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
3
4
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 4@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 4@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
5
6
7
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Niebieska
Cze 7@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Niebieska
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Niebieskiej będą odbywały się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Żółta
Cze 7@10:00 – 10:15
Angielski @ Grupa Żółta
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Żółtej będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinie: 10:00 – 10:15
Angielski 10:30
Angielski @ Grupa Fioletowa
Cze 7@10:30 – 10:45
Angielski @ Grupa Fioletowa
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Fioletowej będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinie: 10:30 – 10:45
Przedszkoliada 13:45
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Cze 7@13:45 – 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 13:45 – 14:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Fioletowa
Cze 7@14:15 – 14:45
Przedszkoliada @ Grupa Fioletowa
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Fioletowej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 14:15 – 14:45 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 14:45
Przedszkoliada @ Grupa Żółta
Cze 7@14:45 – 15:15
Przedszkoliada @ Grupa Żółta
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Żółtej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 14:45 – 15:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 15:15
Przedszkoliada @ Grupa Pomarańczowa
Cze 7@15:15 – 15:45
Przedszkoliada @ Grupa Pomarańczowa
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Pomarańczowej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 15:15 – 15:45 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 15:45
Przedszkoliada @ Grupa Niebieska
Cze 7@15:45 – 16:15
Przedszkoliada @ Grupa Niebieska
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Niebieskiej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 15:45 – 16:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
8
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 8@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Breakdance 14:15
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Cze 8@14:15 – 14:45
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Zajęcia taneczne BREAKDANCE w Grupie Czerwonej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach: 14:15 – 14:45.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 8@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
9
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Niebieska
Cze 9@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Niebieska
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Niebieskiej będą odbywały się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30
Wingee 12:30
Wingee @ Grupa Pomarańczowa i Niebieska
Cze 9@12:30 – 13:00
Wingee @ Grupa Pomarańczowa i Niebieska
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Pomarańczowej i Niebieskiej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 12:30 – 13:00 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości,
Wingee 13:00
Wingee @ Grupa Czerwona
Cze 9@13:00 – 13:30
Wingee @ Grupa Czerwona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 13:00 – 13:30. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
Wingee 14:00
Wingee @ Grupa Niebieska
Cze 9@14:00 – 14:30
Wingee @ Grupa Niebieska
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Żółtej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 14:00 – 14:30 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
Wingee 14:30
Wingee @ Grupa Zielona
Cze 9@14:30 – 15:00
Wingee @ Grupa Zielona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Zielonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 14:30 – 15:00. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto jest
Wingee 15:15
Wingee @ Grupa Fioletowa
Cze 9@15:15 – 15:45
Wingee @ Grupa Fioletowa
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Fioletowej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 15:15 – 15:45 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
10
Religia Katolicka 09:45
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 10@09:45 – 13:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy czwartek 9:45 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Pomarańczowa
Cze 10@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Pomarańczowa
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Pomarańczowej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 10:00 – 10:30.
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Zielona
Cze 10@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Zielona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Zielona będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 10:30 – 10:45.
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 10@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Akademia Piłkarska 13:45
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Cze 10@13:45 – 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 13:45 – 14:30.
Akademia Piłkarska 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Żółta i Fioletowa
Cze 10@14:30 – 15:15
Akademia Piłkarska @ Grupa Żółta i Fioletowa
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Żółtej i Fioletowej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 14:30 – 15:15.
Akademia Piłkarska 15:15
Akademia Piłkarska @ Grupa Pomarańczowej i Niebieskiej
Cze 10@15:15 – 16:00
Akademia Piłkarska @ Grupa Pomarańczowej i Niebieskiej
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Pomarańczowej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 15:15 – 16:00.
11
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 11@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 11@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
12
13
14
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Niebieska
Cze 14@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Niebieska
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Niebieskiej będą odbywały się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Żółta
Cze 14@10:00 – 10:15
Angielski @ Grupa Żółta
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Żółtej będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinie: 10:00 – 10:15
Angielski 10:30
Angielski @ Grupa Fioletowa
Cze 14@10:30 – 10:45
Angielski @ Grupa Fioletowa
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Fioletowej będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinie: 10:30 – 10:45
Przedszkoliada 13:45
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Cze 14@13:45 – 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 13:45 – 14:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Fioletowa
Cze 14@14:15 – 14:45
Przedszkoliada @ Grupa Fioletowa
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Fioletowej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 14:15 – 14:45 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 14:45
Przedszkoliada @ Grupa Żółta
Cze 14@14:45 – 15:15
Przedszkoliada @ Grupa Żółta
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Żółtej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 14:45 – 15:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 15:15
Przedszkoliada @ Grupa Pomarańczowa
Cze 14@15:15 – 15:45
Przedszkoliada @ Grupa Pomarańczowa
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Pomarańczowej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 15:15 – 15:45 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 15:45
Przedszkoliada @ Grupa Niebieska
Cze 14@15:45 – 16:15
Przedszkoliada @ Grupa Niebieska
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Niebieskiej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 15:45 – 16:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
15
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 15@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Breakdance 14:15
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Cze 15@14:15 – 14:45
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Zajęcia taneczne BREAKDANCE w Grupie Czerwonej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach: 14:15 – 14:45.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 15@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
16
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Niebieska
Cze 16@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Niebieska
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Niebieskiej będą odbywały się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30
Wingee 12:30
Wingee @ Grupa Pomarańczowa i Niebieska
Cze 16@12:30 – 13:00
Wingee @ Grupa Pomarańczowa i Niebieska
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Pomarańczowej i Niebieskiej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 12:30 – 13:00 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości,
Wingee 13:00
Wingee @ Grupa Czerwona
Cze 16@13:00 – 13:30
Wingee @ Grupa Czerwona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 13:00 – 13:30. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
Wingee 14:00
Wingee @ Grupa Niebieska
Cze 16@14:00 – 14:30
Wingee @ Grupa Niebieska
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Żółtej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 14:00 – 14:30 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
Wingee 14:30
Wingee @ Grupa Zielona
Cze 16@14:30 – 15:00
Wingee @ Grupa Zielona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Zielonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 14:30 – 15:00. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto jest
Wingee 15:15
Wingee @ Grupa Fioletowa
Cze 16@15:15 – 15:45
Wingee @ Grupa Fioletowa
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Fioletowej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 15:15 – 15:45 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
17
Religia Katolicka 09:45
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 17@09:45 – 13:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy czwartek 9:45 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Pomarańczowa
Cze 17@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Pomarańczowa
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Pomarańczowej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 10:00 – 10:30.
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Zielona
Cze 17@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Zielona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Zielona będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 10:30 – 10:45.
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 17@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Akademia Piłkarska 13:45
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Cze 17@13:45 – 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 13:45 – 14:30.
Akademia Piłkarska 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Żółta i Fioletowa
Cze 17@14:30 – 15:15
Akademia Piłkarska @ Grupa Żółta i Fioletowa
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Żółtej i Fioletowej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 14:30 – 15:15.
Akademia Piłkarska 15:15
Akademia Piłkarska @ Grupa Pomarańczowej i Niebieskiej
Cze 17@15:15 – 16:00
Akademia Piłkarska @ Grupa Pomarańczowej i Niebieskiej
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Pomarańczowej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 15:15 – 16:00.
18
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 18@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 18@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
19
20
21
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Niebieska
Cze 21@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Niebieska
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Niebieskiej będą odbywały się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Żółta
Cze 21@10:00 – 10:15
Angielski @ Grupa Żółta
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Żółtej będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinie: 10:00 – 10:15
Angielski 10:30
Angielski @ Grupa Fioletowa
Cze 21@10:30 – 10:45
Angielski @ Grupa Fioletowa
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Fioletowej będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinie: 10:30 – 10:45
Przedszkoliada 13:45
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Cze 21@13:45 – 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 13:45 – 14:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Fioletowa
Cze 21@14:15 – 14:45
Przedszkoliada @ Grupa Fioletowa
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Fioletowej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 14:15 – 14:45 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 14:45
Przedszkoliada @ Grupa Żółta
Cze 21@14:45 – 15:15
Przedszkoliada @ Grupa Żółta
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Żółtej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 14:45 – 15:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 15:15
Przedszkoliada @ Grupa Pomarańczowa
Cze 21@15:15 – 15:45
Przedszkoliada @ Grupa Pomarańczowa
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Pomarańczowej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 15:15 – 15:45 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 15:45
Przedszkoliada @ Grupa Niebieska
Cze 21@15:45 – 16:15
Przedszkoliada @ Grupa Niebieska
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Niebieskiej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 15:45 – 16:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
22
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 22@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Breakdance 14:15
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Cze 22@14:15 – 14:45
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Zajęcia taneczne BREAKDANCE w Grupie Czerwonej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach: 14:15 – 14:45.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 22@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
23
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Niebieska
Cze 23@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Niebieska
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Niebieskiej będą odbywały się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30
Wingee 12:30
Wingee @ Grupa Pomarańczowa i Niebieska
Cze 23@12:30 – 13:00
Wingee @ Grupa Pomarańczowa i Niebieska
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Pomarańczowej i Niebieskiej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 12:30 – 13:00 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości,
Wingee 13:00
Wingee @ Grupa Czerwona
Cze 23@13:00 – 13:30
Wingee @ Grupa Czerwona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 13:00 – 13:30. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
Wingee 14:00
Wingee @ Grupa Niebieska
Cze 23@14:00 – 14:30
Wingee @ Grupa Niebieska
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Żółtej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 14:00 – 14:30 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
Wingee 14:30
Wingee @ Grupa Zielona
Cze 23@14:30 – 15:00
Wingee @ Grupa Zielona
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Zielonej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 14:30 – 15:00. Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto jest
Wingee 15:15
Wingee @ Grupa Fioletowa
Cze 23@15:15 – 15:45
Wingee @ Grupa Fioletowa
Zajęcia taneczne WINGEE w Grupie Fioletowej będą odbywały się w każdą środę w godzinach: 15:15 – 15:45 Poprzez realizację programu Rozwiń Skrzydła – WINgee, chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto
24
Religia Katolicka 09:45
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 24@09:45 – 13:00
Religia Katolicka @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy czwartek 9:45 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Pomarańczowa – 12:00 – 13:00 Grupa Czerwona –
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Pomarańczowa
Cze 24@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Pomarańczowa
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Pomarańczowej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 10:00 – 10:30.
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Zielona
Cze 24@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Zielona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Zielona będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 10:30 – 10:45.
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 24@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Pomarańczowej, Czerwonej i Niebieskiej w każdy wtorek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Akademia Piłkarska 13:45
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Cze 24@13:45 – 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Czerwona
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 13:45 – 14:30.
Akademia Piłkarska 14:30
Akademia Piłkarska @ Grupa Żółta i Fioletowa
Cze 24@14:30 – 15:15
Akademia Piłkarska @ Grupa Żółta i Fioletowa
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Żółtej i Fioletowej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 14:30 – 15:15.
Akademia Piłkarska 15:15
Akademia Piłkarska @ Grupa Pomarańczowej i Niebieskiej
Cze 24@15:15 – 16:00
Akademia Piłkarska @ Grupa Pomarańczowej i Niebieskiej
Zajęcia z piłki nożnej Akademia Piłkarska CHAMPIONS w Grupie Pomarańczowej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach: 15:15 – 16:00.
25
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 25@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 25@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
26
27
28
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Niebieska
Cze 28@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Niebieska
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Niebieskiej będą odbywały się w każdy poniedziałek i środę w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Żółta
Cze 28@10:00 – 10:15
Angielski @ Grupa Żółta
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Żółtej będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinie: 10:00 – 10:15
Angielski 10:30
Angielski @ Grupa Fioletowa
Cze 28@10:30 – 10:45
Angielski @ Grupa Fioletowa
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Fioletowej będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinie: 10:30 – 10:45
Przedszkoliada 13:45
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Cze 28@13:45 – 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Czerwona
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Czerwonej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 13:45 – 14:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 14:15
Przedszkoliada @ Grupa Fioletowa
Cze 28@14:15 – 14:45
Przedszkoliada @ Grupa Fioletowa
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Fioletowej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 14:15 – 14:45 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 14:45
Przedszkoliada @ Grupa Żółta
Cze 28@14:45 – 15:15
Przedszkoliada @ Grupa Żółta
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Żółtej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 14:45 – 15:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 15:15
Przedszkoliada @ Grupa Pomarańczowa
Cze 28@15:15 – 15:45
Przedszkoliada @ Grupa Pomarańczowa
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Pomarańczowej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 15:15 – 15:45 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
Przedszkoliada 15:45
Przedszkoliada @ Grupa Niebieska
Cze 28@15:45 – 16:15
Przedszkoliada @ Grupa Niebieska
Zajęcia edukacyjno-ruchowe PRZEDSZKOLIADA w Grupie Niebieskiej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 15:45 – 16:15 Głównym celem programu zajęć Drużyny Kangura jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz
29
Angielski 10:00
Angielski @ Grupa Czerwona
Cze 29@10:00 – 12:30
Angielski @ Grupa Czerwona
Zajęcia z języka angielskiego w Grupie Czerwonej będą odbywały się w każdy wtorek i piątek w godzinach: 10:00 – 10:30 i 12:00 – 12:30.
Breakdance 14:15
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Cze 29@14:15 – 14:45
Breakdance @ Grupa Czerwona i Niebieska
Zajęcia taneczne BREAKDANCE w Grupie Czerwonej i Niebieskiej będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach: 14:15 – 14:45.
Programowanie 14:30
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Cze 29@14:30 – 15:00
Programowanie @ Grupa Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Zajęcia z programowania w Grupach Pomarańczowa, Czerwona i Niebieska odbywają się w każdy piątek w godzinach: 14:30 – 15:30.
30
Skip to content