pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Maj 4@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
5
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Maj 5@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Maj 5@10:30 – 11:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek w godzinach: Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00 Grupa Niebieska – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30
Religia katolicka 12:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Maj 5@12:00 – 14:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 14:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Czerwona – 13:00 – 14:00 Grupa Niebieska –
Breakdance 14:00
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Maj 5@14:00 – 14:30
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Breakdance (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 14.00 – 14.30.
Przedszkoliada Drużyna Kangura 15:00
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Maj 5@15:00 – 15:30
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Przedszkoliada Drużyna Kangura (Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 15.00 – 15.30.
6
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Maj 6@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
7
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Maj 7@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Czerwonej i Niebieskiej w każdy czwartek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Piłka nożna 13:45
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Maj 7@13:45 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Piłka nożna odbywa się w każdy czwartek w godzinach: Grupa Zielona – 14:30 – 15:15 Grupa Pomarańczowa – 15:15 – 16:00 Grupa Niebieska – 13:45 – 14:30  
8
Język angielski 09:30
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Maj 8@09:30 – 10:45
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Język angielski odbywa się w każdy piątek w godzinach: Grupa Żółta – 10:00 – 10:15 / 14:45 – 15:00 Grupa Zielona – 10:00 – 10:15 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00
Programowanie Małe Smoki 14:00
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Maj 8@14:00 – 14:30
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Programowanie Małe Smoki (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy piątek w godzinach 14.00 – 14.30.
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Maj 8@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
9
10
11
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Maj 11@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
12
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Maj 12@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Maj 12@10:30 – 11:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek w godzinach: Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00 Grupa Niebieska – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30
Religia katolicka 12:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Maj 12@12:00 – 14:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 14:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Czerwona – 13:00 – 14:00 Grupa Niebieska –
Breakdance 14:00
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Maj 12@14:00 – 14:30
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Breakdance (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 14.00 – 14.30.
Przedszkoliada Drużyna Kangura 15:00
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Maj 12@15:00 – 15:30
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Przedszkoliada Drużyna Kangura (Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 15.00 – 15.30.
13
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Maj 13@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
14
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Maj 14@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Czerwonej i Niebieskiej w każdy czwartek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Piłka nożna 13:45
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Maj 14@13:45 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Piłka nożna odbywa się w każdy czwartek w godzinach: Grupa Zielona – 14:30 – 15:15 Grupa Pomarańczowa – 15:15 – 16:00 Grupa Niebieska – 13:45 – 14:30  
15
Język angielski 09:30
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Maj 15@09:30 – 10:45
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Język angielski odbywa się w każdy piątek w godzinach: Grupa Żółta – 10:00 – 10:15 / 14:45 – 15:00 Grupa Zielona – 10:00 – 10:15 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00
Programowanie Małe Smoki 14:00
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Maj 15@14:00 – 14:30
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Programowanie Małe Smoki (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy piątek w godzinach 14.00 – 14.30.
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Maj 15@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
16
17
18
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Maj 18@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
19
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Maj 19@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Maj 19@10:30 – 11:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek w godzinach: Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00 Grupa Niebieska – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30
Religia katolicka 12:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Maj 19@12:00 – 14:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 14:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Czerwona – 13:00 – 14:00 Grupa Niebieska –
Breakdance 14:00
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Maj 19@14:00 – 14:30
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Breakdance (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 14.00 – 14.30.
Przedszkoliada Drużyna Kangura 15:00
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Maj 19@15:00 – 15:30
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Przedszkoliada Drużyna Kangura (Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 15.00 – 15.30.
20
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Maj 20@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
21
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Maj 21@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Czerwonej i Niebieskiej w każdy czwartek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Piłka nożna 13:45
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Maj 21@13:45 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Piłka nożna odbywa się w każdy czwartek w godzinach: Grupa Zielona – 14:30 – 15:15 Grupa Pomarańczowa – 15:15 – 16:00 Grupa Niebieska – 13:45 – 14:30  
22
Język angielski 09:30
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Maj 22@09:30 – 10:45
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Język angielski odbywa się w każdy piątek w godzinach: Grupa Żółta – 10:00 – 10:15 / 14:45 – 15:00 Grupa Zielona – 10:00 – 10:15 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00
Programowanie Małe Smoki 14:00
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Maj 22@14:00 – 14:30
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Programowanie Małe Smoki (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy piątek w godzinach 14.00 – 14.30.
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Maj 22@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
23
24
25
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Maj 25@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
26
Rytmika 09:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Maj 26@09:00 – 11:00
Rytmika @ Wszystkie Grupy
Rytmika odbywa się w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach: Grupa Żółta – 9:15 – 9:30 Grupa Zielona – 9:00 – 9:15 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00 Grupa Czerwona – 10:00 – 10:30 Grupa Niebieska – 10:30 –
Taniec towarzyski 10:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Maj 26@10:30 – 11:30
Taniec towarzyski @ Grupa Czerwona, Niebieska
Zajęcia z tańca towarzyskiego odbywają się w każdy wtorek w godzinach: Grupa Czerwona – 10:30 – 11:00 / 12:30 – 13:00 Grupa Niebieska – 11:00 – 11:30 / 13:00 – 13:30
Religia katolicka 12:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Maj 26@12:00 – 14:00
Religia katolicka @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci w każdy wtorek 12:00 – 14:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi. Grupa Czerwona – 13:00 – 14:00 Grupa Niebieska –
Breakdance 14:00
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Maj 26@14:00 – 14:30
Breakdance @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Breakdance (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 14.00 – 14.30.
Przedszkoliada Drużyna Kangura 15:00
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Maj 26@15:00 – 15:30
Przedszkoliada Drużyna Kangura @ Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska
Przedszkoliada Drużyna Kangura (Grupa Fioletowa, Pomarańczowa, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy wtorek w godzinach 15.00 – 15.30.
27
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Maj 27@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
28
Religia prawosławna 12:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Maj 28@12:00 – 13:00
Religia prawosławna @ Grupa Czerwona, Niebieska
Katechetka zaprasza dzieci z Grupy Czerwonej i Niebieskiej w każdy czwartek 12:00 – 13:00 do wspólnej nauki (połączonej z zabawą, piosenką, rysowaniem, słuchaniem opowiadań) dostosowanej do możliwości małych odkrywców i poszukiwaczy skarbów ukrytych w pięknych i dobrych serduszkach przepełnionych miłością do Boga i ludzi.
Piłka nożna 13:45
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Maj 28@13:45 – 16:00
Piłka nożna @ Grupa Zielona, Pomarańczowa, Niebieska
Piłka nożna odbywa się w każdy czwartek w godzinach: Grupa Zielona – 14:30 – 15:15 Grupa Pomarańczowa – 15:15 – 16:00 Grupa Niebieska – 13:45 – 14:30  
29
Język angielski 09:30
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Maj 29@09:30 – 10:45
Język angielski @ Wszystkie Grupy
Język angielski odbywa się w każdy piątek w godzinach: Grupa Żółta – 10:00 – 10:15 / 14:45 – 15:00 Grupa Zielona – 10:00 – 10:15 / 14:30 – 14:45 Grupa Fioletowa – 9:30 – 9:45 / 14:45 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 9:45 – 10:00
Programowanie Małe Smoki 14:00
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Maj 29@14:00 – 14:30
Programowanie Małe Smoki @ Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska
Programowanie Małe Smoki (Grupa Zielona, Czerwona, Niebieska) odbywa się w każdy piątek w godzinach 14.00 – 14.30.
Wingee 14:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Maj 29@14:00 – 16:00
Wingee @ Wszystkie Grupy
Wingee odbywa się w każdą środę w godzinach: Grupa Żółta – 14:30 – 15:00 Grupa Zielona – 14:00 – 14:30 Grupa Fioletowa – 14:30 – 15:00 Grupa Pomarańczowa – 15:00 – 15:30 Grupa Czerwona – 15:30 – 16:00 Wingee dla Grupy Niebieskiej odbywa się w
30
31